Dotazy, poznámky, připomínky

Datum: 21.09.2014

Vložil: Marcela

Titulek: NÁVRAT

Hlásíme, že v pátek odpoledne dorazila 8-členná skupina cestovatelů zpět do ČR a dnes se vrátila i poslední 4-členná parta. Takže jsme opět všichni doma a o své zážitky se s vámi asi většina podělí za 14 dní na Poháru přátelství.

—————

Datum: 21.09.2014

Vložil: Míša

Titulek: Příště jedu s vámi dál...;-)

Zdravím celou výpravu, která se od nás na nádraží v Astaně odloučila. Moooc jsem na vás všechny myslela :-) Na čtení zážitků sice čas nemám, ale fotky hovoří jednoznačně za vše :-) Závidím pořádné cestovatelské zkušenosti, kterých jste nabyli - příště jedu rozhodně s vámi :-)))
PS: Welcome back :-)

—————

Datum: 16.09.2014

Vložil: janao

Titulek: Uvítání

Vítám Tě Blanko mezi kačerstvem

—————

Datum: 16.09.2014

Vložil: Lenka B.

Titulek: Pro Blanku

Ahoj Blanko, velká gratulace, hodně jsem si početla a těším se na Tvůj návrat a vykládání. Užívej si to.

—————

Datum: 15.09.2014

Vložil: Iva Marečková

Titulek: Hlášení z domova

Všichni bílovčáci včera ve zdraví dorazili domů. Po tajné domluvě se šoféry jsme jim připravili uvítání se šampusem a cílovým transparentem u nás na parkovišti, aby z toho nevyšli tak lacino.
Okolo jdoucímu známému jsme vysvětlili, že nám přijeli mistři světa a ten pán na to povídá:"Už zase?":o)
Užívejte si cestování, ať vám přeje počasí.
Zdraví Iva

—————

Datum: 12.09.2014

Vložil: Vlasta

Titulek: Gratulace

Gratulujeme celé výpravě ke skvělým výsledkům, Páje díky za informace i poutavé čtení, Mirkovi přejeme všechno nejlepší k zítřejším narozeninám a všem přejeme šťastnou cestu domů.

—————

Datum: 12.09.2014

Vložil: janao

Titulek: Kdo umí, ten umí

Moc Vám všem gratuluji! Za prvé medailistům, Karlovi a Kubovi, kterým se podařilo skompletovat zlato, stříbro a bronz, Baieříkovi, který bojoval s bramborama a nakonec to vytáhl pro stříbro, juniorům Kubovi a Martinovi, kteří každý dvěma individuálními medailemi ukázali sílu mužského českého ROBu a jeho budocnoust , a dále všem, kteří bojovali s terénem, technikou a bohužel i zraněními a buď na medaili dosáhli, nebo se ctí doběhli závody. Vím sama, co dělá psychická pohoda,bohužel i zranění, a to, co píšete na klidu nepřidalo a vy jste dokázali, že jste nejen fyzicky a technicky připraveni, ale i odolní psychicky. A závěrem bych chtěla poděkovat Andrejovi a Vašim osobním trenérům, rodičům, kteří Vám vytvořili podmínky a Páje, která svým blogem informovala o dění v Kazachstánu nejen Českou republiku.Upřímně, moc se na Vás těším zase na startu na soustředění nebo na závodech

—————

Datum: 12.09.2014

Vložil: Iva Marečková

Titulek: Máte to za sebou!

Velká gratulace z Bílovic všem českým běžcům, zejména samozřejmě bílovčákům!Tři mistři světa na tak malou vesnici, dobrý, ne?
Užijte si závěrečné vyhlášení a přeji šťastnou cestu domů těm, co letí v neděli.

—————

Datum: 11.09.2014

Vložil: Košutko

Titulek: Poďakovanie

Chcem aj za nás na Slovensku poďakovať Páji za super infoportál!!!

—————

Datum: 11.09.2014

Vložil: Iva a Zuzka Mar.

Titulek: Krátce a výstižně

HURÁ!!

—————